O nas
w paru słowach


Przez lata zdobywania doświadczenia w branży wydawniczej popełniałyśmy błędy i odnosiłyśmy sukcesy. Dzięki tak zdobytej wiedzy pragniemy tych pierwszych Wam oszczędzić, a te drugie pomóc osiągnąć!
Przez te lata przyglądałyśmy się, jak wiele wartościowych książek kurzy się w skrzynkach redaktorów, bo nie potrafiły przykuć ich uwagi. Widziałyśmy wielu zdolnych autorów, którzy byli świetni w pisaniu, ale nie potrafili się przebić. Chcemy ułatwić Wam robienie tego, w czym jesteście dobrzy i jednocześnie zdjąć z Was całą resztę roboty.
Buduj swój sukces razem z nami!

Dlaczego
warto współpracować z
Wydaj to?

Autorze tradycyjny!

Do redakcji wydawnictw spływa miesięcznie od kilkudziesięciu do kilkuset propozycji wydawniczych. Wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę, pomożemy Ci wyróżnić się na ich tle i utorować Twojej książce drogę przez kolejne etapy selekcji, a gdy Twoje marzenie się spełni, możemy zaoferować dodatkowe wsparcie w promocji!

Autorze niezależny!

Decydując się na self-publishing, na każdym etapie wydawniczym masz kontrolę nad swoją książką. Wybierasz to, co najbardziej do Ciebie pasuje i z czym czujesz się dobrze, a przy tym pełne prawa do Twojej twórczości oraz zyski należą do Ciebie. Do nas będzie należało profesjonalne zaspokojenie Twoich potrzeb i zapewnienie wsparcia w wybranych przez Ciebie aspektach.

  • Mamy doświadczenie i niezbędne know how
  • Zajmiemy się za Ciebie wszystkim kompleksowo
  • Możesz poświęcić 100% swojego czasu i uwagi na pisanie
  • Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z sercem

Zespół złożony
z profesjonalistów i pasjonatów

Kochamy piękne książki – zarówno pod względem treści, jak i formy! Nasz zespół dołoży wszelkich starań, by Twoja stała się jedną z nich.

Od profesjonalnej recenzji książki przez konsultacje redaktorskie, aż po redakcję i korektę zadbamy, by niczego nie zabrakło historii, którą chcesz opowiedzieć. Z kolei niezwykle utalentowani graficy stworzą okładkę Twoich marzeń!